Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: +48 535 856 036

Otwarcie Przestrzeni Terapeutycznej „Diagnoza Akceptacja Rozwój” na warszawskiej Pradze

Z wielką przyjemnością informujemy o otwarciu naszej Przestrzeni Terapeutycznej „Diagnoza Akceptacja Rozwój” znajdującej się przy ulicy Brzeskiej 24B. To miejsce bezpiecznej i wspierającej atmosfery dla osób poszukujących pomocy psychoterapeutycznej oraz integracji. 


„Diagnoza Akceptacja Rozwój” to projekt stworzony z myślą o przyszłości dzieci z wyzwaniami edukacyjnymi oraz ich rodzin: logopeda, pedagog, psycholog, terapeuta integracji sensorycznej.  W obliczu współczesnych wyzwań życiowych, takich jak stres, depresja, lęki czy problemy związane z relacjami interpersonalnymi, rodzice naszych dzieci też potrzebują wsparcia. Przestrzeń terapeutyczna jest miejscem, w którym każdy może znaleźć empatyczne wsparcie i pomoc w radzeniu sobie z trudnościami: dla dzieci mamy przygotowaną specjalną ofertę pomocy, a rodziców wspierają profesjonalny coach rodzinny i psycholog. Spotkania dla mam, warsztaty, szkolenia i wspólne spędzanie czasu  jest podstawą dobra dziecka, jego rozwoju i postępów. 


Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia Przestrzeni Terapeutycznej „Diagnoza Akceptacja Rozwój” na ulicy Brzeskiej 24B i dołączenia do naszej społeczności dbającej o zdrowie, rozwój i równe prawa dla wszystkich.